Objavljeno: 23.07.2015.

Pop up Concept Store Europa

Projekt Pop up Concept Store Europa održan 20. prosinca 2014. godine, a okupio je preko 60 dizajnerskih imena na jednom mjestu. Cijeli projekt imao je i humanitarni karakter. Neki dizajneri su donirali svoje kreacije „Udruzi za podršku i poticanje zajedništva Hrvatska pomaže“, koja je zajedno sa „Hrvatska udruga Transplant“ prodavala kreacije.Prihod od prodaje dizajnerskih kreacija namijenjen je udruzi „Hrvatska udruga Transplant“.

Pop up Concept Store Europa jednodnevni je projekt predstavljanja domaćeg dizajna koji je izložbenog karaktera, a koncipiran je poput svojevrsne robne kuće na dva kata. Kultno Kino Europa idealno mjesto za prezentiranje najboljeg od hrvatskog dizajna. LokomotivaKralj i KrajinaTwinsiMakRužica HodakKaraka dizajnIto ItoJet Lag,Matija VuicaEtna MaarIva KaračićBoudoir i Hippy Garden samo su neki od dizajnera koji su se predstavili i darivali svoje kreacije u humanitarne svrhe u sklopu ovog jednodnevnog modnog projekta.