091 2399 830
Objavljeno: 05.02.2021.

Doniranje pomoći stanovnicima Sisačko-moslavačke županije

Udruga za podršku i poticanje zajedništva Hrvatska pomaže odmah se uključila u doniranju pomoći stanovnicima Sisačko-moslavačke županije koju je pogodio najjači potres 29. prosinca prošle godine i bio je magnitude 6,2.

Udruga Hrvatska pomaže je odmah uputila donaciju madraca i kreveta članovima Udruge specijalne policije „OSA“ u Sisku, te općini Donji Kukuruzari.

Dana 19.siječnja 2021.godine predsjednica Udruge gđa. Đurđa Adlešič uz nazočnost gradonačelnika Hrvatske Kostajnice gosp. Dalibor Bišćan, zamjenika gradonačelnika gosp Milko Prpić, članove Udruge Specijalne jedinice policije“OSA“ gosp. Željko Gršić, članova Udruge hrvatskih branitelja liječenih od PTSP-a grada Bjelovara gosp. Željka Neseka i tajnika gosp. Mirko Tukerić predala je donaciju Tableta učenicima Osnovne škole Davorin Trstenjak , Hrvatska Kostajnica uz nazočnost ravnateljice gđa. Medine Omerović Pužar.

Po preporuci Stožera za područje Sisačko-moslavače županije, Udruga Hrvatska pomaže nastaviti će sa radom na prikupljanju ciljanih donacija te organiziranjem dolaska psihologa i za psihosocijalnu pomoć stradalom stanovništvu Sisačko-moslavačke županije hrvatskim braniteljima i članovima njihovih obitelji.