091 2399 830
Objavljeno: 24.05.2016.

EDUKACIJA O OPASNOSTIMA OD MINSKO-EKSPLOZIVNIH SREDSTAVA U DARDI

U subotu, 13. veljače 2016. godine, u prostorijama Fazanerije-Lovačkog doma u Dardi, održana je edukacija o opasnostima od minsko-eksplozivnih sredstava, neeksplodiranih ubojnih sredstava i njihovih dijelova za lovce Osječko-baranjske županije i članice Hrvatskog lovačkog saveza.
Članovima Hrvatskog lovačkog saveza, kao ciljanoj skupini, prezentirano je minski sumnjivo područje u Republici Hrvatskoj s naglaskom na sumnjiva područja u lovištima ili uz njih.
Uz predavanja i prezentacije nazočni su upoznati s minsko-eksplozivnim sredstvima na koja mogu naići prilikom lova. U slučaju nailaženja na minsko-eksplozivno sredstvo ukazano je lovcima na način na koji se moraju ponašati u takvim situacijama.

slika1 slika3