Objavljeno: 24.05.2016.

ODRŽANA IZVJEŠTAJNA SJEDNICA SKUPŠTINE UDRUGE

U prostorijama gradske uprave Grada Zagreba održana je, 10. ožujka 2016. godine, Skupština Udruge na kojoj su bili nazočni predstavnici gradova osnivača te uz domaćina g. Milana Bandića i ostali članovi Udruge.

Najvažnije točke, koje su članovi Udruge jednoglasno prihvatili, odnosile su se na Izvješće o radu Udruge i Izvješće o financijskom poslovanju Udruge u 2015. godini.

Sve aktivnosti Udruge, provedene tijekom 2015. Godine, uredno su praćene financijskom dokumentacijom s potrebitim računima i izvješćima.

Uz spomenute odluke, Skupština je donijela odluke o izmjenama i dopunama odredbi Statuta i Poslovnika Udruge u cilju boljeg i efikasnijeg rada i odlučivanja u  Udruzi.

Na kraju, zbog preuzetih obveza u Hrvatskom saboru g. Miodrag Demo razriješen je dužnosti člana Upravnog odbora Udruge, a umjesto njega izabran je dosadašnji član Skupštine Udruge g. Petar Penava.