091 2399 830
Objavljeno: 25.09.2019.

BORAVAK GRUPE DJECE IZ HRVATSKE KOSTAJNICE NOVI VINODOLSKI 24.kolovoza do 31.kolovoza 2019. godine

Na poziv Udruge za podršku i poticanje zajedništva Hrvatska pomaže u vremenu od 24. do 31. kolovoza 2019. godine 19 učenika Osnovne škole Davorina Trstenjaka, Hrvatska Kostajnica u pratnji ravnateljice Medine Omerović boravilo je u Odmaralištu za djecu, Dom Crvenog križa Grada Zagreba „Villa Rustica“ u Novom Vinodolskom.

U navedenom odmaralištu boravili su učenici koji su tijekom školske godine 2018./2019. sudjelovali na natjecanjima te ostvarili jedno od prva tri mjesta na županijskoj razini te sudjelovali na natjecanjima na državnoj i međunarodnoj razini.

Učenici su sudjelovali na Radionici znakovnog jezika, Likovnoj radionici, Radionici jadranske igre, Radionica kodeks sigurnosti na vodi, Radionici „ne rugaj se“, Radionica izrade narukvica, Plesnoj radionici.